Nedeľa 1. október, meniny má Arnold

Čo je to informoterapia t.j. KV-kvantová terapia?

(Seriál: Centrum čínskej tradičnej medicíny uvádza 2.časť)

Je to metóda diagnostiky a terapie, ktorú vymysleli a rozvinuli ukrajinskí vedci. Je známe, že každý orgán a bunka v orgáne má svoju vlastnú frekvenciu, čím sa výrazne líši od ostatných buniek. Orgány a bunky medzi sebou komunikujú niekoľkými doposiaľ známymi spôsobmi a v poslednom čase sa odhalilo, že komunikujú aj pomocou elektromagnetických vĺn.

V princípe, keď sa narodí dieťa, jeho bunky a orgány by mali na všetkých úrovniach dobre pracovať. Časom v mladosti a zvlášť neskôr v dospelom veku sa vďaka neadekvátnej strave, stresu, vplyvu znečistenia, mobilných telefónov, alkoholu atď., naruší najprv elektromagnetická rovnováha a potom postupne aj ostatné procesy a človek ochorie.

V procese prehliadky lekár-informoterapeu t.j. KV- terapeut určí pomocou určitých bodov na rukách a nohách, ktoré bunky a orgány tela stratili schopnosť komunikovať. Pomocou generátora, ktorý obsahuje správne bunkové informácie dá zodpovedajúce príkazy bunkám a orgánom, ako sa majú vzájomne spojiť a komunikovať. To znamená, že bunky a orgány sa opäť učia, čo niekedy vedeli, ale medzičasom zabudli. Jedno sedenie trvá približne 3 hodiny a je potrebné zopakovať ho raz za mesiac v priebehu 4-6 mesiacov. Terapia má ďaleko väčší úspech, keď sa k nej pridruží aj kúra Dr. Budwigovej, alebo zmena stravovacích návykov.

---

Dr. Boris Subotić, www.centrumctm.sk


Múdrosť na dnes

„Hnev se neprekonává hnevom, ale láskou."

Čítali ste už ?