Pondelok 24. február, meniny má Matej

Posolstvo na jednotlivé mesiace roku - apríl, máj, jún

Apríl

Posledné vyjadrenia ľudí , ktorí čerpajú informácie z čistého Zdroja hovoria, že v procese transformácie je teraz najdôležitejšie, naučiť sa plynúť na vlne vesmírnych udalostí. Byť ako chameleón, vnímať energie a prispôsobiť sa „stavu a kvalite vozovky“, tej vesmírnej. Inými slovami je dôležité v apríli naučiť sa nejsť hlavou proti múru. Ak sa niečo nedarí, znamená to, že na to nemáme požehnanie. Tak netreba tlačiť na pílu, ale hľadať iné cesty, ktoré prinášajú úspech a harmóniu. Ako vždy ide o harmóniu. O naladenie sa na srdečný rytmus planéty, na rytmus svojho srdca, na rytmus svojho okolia, pracoviska, či rodiny. Plávať v rieke jestvovania. Tento mesiac bude viac želať JINovej, ženskej energii.

Lenže pre mnohé ženy je typické, že dotiaľ otravujú, kým to nedostanú, len vlastne nevedia, čo majú dostať a aký to má pre nich význam. Presne tento spôsob myslenia povedie k neúspechu a nepohode.Obrazné vyjadrenie, že treba plávať po prúde rieky života, hovorí aj o tom, že treba venovať viac času a pozornosti vode a očiste. Jej rôznym premenám a kvalite. Opäť je dôležité žiť tu a teraz. Nezaoberať sa minulosťou a nemať obavy z budúcnosti. Práve prítomný okamih môže rozhodnúť o tom budúcom. Naše súčasné rozhodnutie, postoj a slová majú v sebe už zárodok budúcich dejov. Dôležité je odolať strachu a nepokoju a myslieť, veriť svojej tvorivej sile. Svojej transformácii. Všetci sme cez svoj rozvoj tvorcami kolektívneho vedomia tejto planéty. Prebuďte sa, uvedomte si to! Už je čas. Aj váš názor a vaše vedomie tvoria realitu. Alebo, ak chcete kolektívne snové pole. Vyriešením osobných problémov, zdravotných problémov, zbavením sa strachu, obmedzení uvoľňujete ruky nie iba vám, ale aj ostatným bytostiam.

Nikto nie je ostrov, nikto nie je bezvýznamný. Osobné zmenymajú veľký vplyv na kolektívnu skúsenosť. Realizáciou vedomej lásky pozdvihujete roveň planéty a skrášľujete život.

Príkaz doby: Vyliečiť vlastné traumy.
Symbol apríla: šesťhranný kryštál
Číslo 6
Farba: trávová zelená, machová
Rastlina: vŕba
Kvet: gardénia
Vôňa: gardénia
Kameň: nefrit, smaragd, všeobecne zelené kamene
Živel: vzduch
Smer: sever
Rada: ovládni svoj strach, nepodľahni depresii
Cieľ: vyrovnanosť

Meditácia: Mám dostatok sily na prekonanie všetkých prekážok, ktoré bránia mojej transformácii
Afirmácia: Uvoľňujem, odovzdávam, odpúšťam

Máj

Po aprílovej transformácii prichádza májové plánovanie, vytýčenie a naplnenie cieľa. Každý kto pocíti v sebe silnú tvorivú silu bude podporovaný vesmírnymi energiami. Bude povzbudzovaný k tomu, aby dosiahol akýkoľvek, veľký, vytúžený cieľ. Do života príde veľa priaznivých udalostí. Mnoho výziev a šancí, ktoré sa premenia v krásne a užitočné veci. Plodivá sila vesmíru bude pomáhať všetkým odhodlaným a sústredeným. Podporované bude všetko morálne, zjednocujúce a užitočné. Tí čo sa rozhodnú stagnovať, stratia palivo a zásobytvorivej energie. Akákoľvek lenivosť, či duševná alebo fyzická povedie k úpadku. V tomto mesiaci sa všetci môžu bez problému dostať k vrcholu svojho úsilia, nech už ide o hocijakú oblasť ich záujmu. Všetky obavy sú neopodstatnené a ťahajú človeka dolu. Sebadôvera je kvalitné palivo pre dosiahnutie cieľa a vstup do „veľkého príbehu“. Treba skoncovať s porovnávaním, podceňovaním a obmedzovaním vlastnej osoby.

Nezabúdajte, že veci sa jednoducho dejú a nemajú nijaký negatívny alebo pozitívny charakter. My ich farbíme svojimiemóciami. Ak niečomu neveríme, život nám dopraje potvrdiť si túto nedôveru. A naopak, ak veríme, dostaneme dôkaz viery. A ten nám umožní vidieť svet nie z perspektívy úbohého, nič neznamenajúceho tvora, ale z perspektívy tvorcu svojej mysle a tým aj vnímania charakteru.

Objavte svoje poslanie a začnite ho napĺňať. Vytvorte si v mysli svoj veľký príbeh. Hľadajte možnosti ku kvantovému skoku vo vašom živote. Či to bude kniha, dokument, článok, rozhovor, rada priateľa čo vás inšpiruje, je jedno. Dôležité je precítiť, že toto vám dáva krídla.Povznáša vás to, povzbudzuje. Ak chcete veci meniť, vek nehrá rolu. Čas neexistuje. Všetko je relatívne. Sledujte, čo zrkadlia ľudia a udalosti okolo vás. Aj to je šanca, výzva, dobrá rada.Buďte citliví a otvorení. Často relaxujte, lebo stres vám nedovolí prežívať udalosti naplno. Ibav tichu počujete tie správne slová.

Symboly mája:Kalich, tráva, hojnosť
Číslo 12
Farba: zrelá pšenica
Rastlina: zázvor
Kvet: šípová ruža
Vôňa: ruža, jabloňový kvet
Kamene: kryštál s čiastočkami rutilu, topás
Živel: oheňSmer: juh
Chyba: preceňovanie intelektu
Meditácia: Som vesmírny roh hojnosti
Afirmácia: Som otvorený kalich, som radostný prejav vesmírnej hojnosti.

Jún

Nikto nevydrží na vrchole večne. Všetky metódy, ktoré by ste chceli na to použiť sú kontraproduktívne. Zmena je súčasť života. V júni by sme si mali určiť hranice. Chcieť ísť neustále vyššie a ďalej môže spôsobiť v živote chaos. Jún prináša pochopenie dôležitosti poriadku a systému v našom živote. Obmedzenie želaní, obmedzenie diktátu ega a samoľúbosti. Sebazdokonaľovanie. Koncentrácia v tvorbe. Sústredenie sa na skutočné hodnoty. Odpútanie sa od malichernosti. Nevstupovanie do rizikových obchodov a udalostí.

Tento čas nepraje dobrodružstvám. Môžu sa skončiť s problémami identifikácie, či prestavaním hodnotového rebríčka. Zachovanie harmónie podporuje nevyčerpateľná zásoba bezpodmienečnej lásky. Slnko v našom srdci. Svetlo lásky a pravdy prináša naplnenie a šťastie do života, presvetľuje okolie a povznáša všetky bytosti. Kto vie žiť v láske, prináša požehnanie a zdravie, ktoré ostatní dostávajú cez jeho srdce. Mať takých priateľov je dar. Venujte v júni pozornosť priateľom a príbuzným. Neizolujte sa, neočakávajte, nehodnoťte. Žite tak, aby ste robili radosť sebe, ale aj ostatným.

Symboly júna: kvety
Číslo: 20
Farba: zlatá
Rastlina: zlatý dážď
Kvet: žltá chryzantéma
Vôňa: pižmo
Kameň: jantár
Živel: oheň
Smer: juh
Rada: rozumné obmedzenia
Meditácia: láska oslobodzuje
Afirmácia: Som dieťa svetla, som korunované láskou

-


Múdrosť na dnes

„Nesnaž sa prevyšovať ostatných, ale sám seba."

Čítali ste už ?