Utorok 28. september, meniny má Václav

Ty malá nadržaná suka...

Nuž názov zrejme podľa väčšiny z vás nepatrí do oblasti duchovného rozvoja, ale ja si myslím, že predsa. Všetko, čo robí človeka šťastným a slobodným a rozvíja jeho ducha tam patrí. Zvykli sme si v našich krajoch trocha kresťansky, prísne a často puritánsky určovať, čo je v sexe normálne a čo je už za hranicou. Lenže, keby sme boli naozaj takto prispôsobení neboli by porno stránky navštevované masovejšie než stránky duchovného rozvoja.

Tak ako máme všetci v DNA zhrnutú kopu informácií z mnohých našich zrodení a oni ovplyvňujú naše správanie a rozhodovanie, tak máme zapísané aj to, aká je naša predstava ideálneho sexu. A keďže sa chystáme so svojimi partnermi žiť, dlho, dlho až do smrti, bolo by dobre, aby sme si pri sexe užívali a netrpeli. Hlavne, aby sme boli slobodní a spokojní. Nič nie je „fuj“, ak sa to páči obom partnerom, ale na to, aby ste vedeli, či sa vám to páči, musíte to skúsiť v praxi, ak to neprejde, skúsite to ešte raz, pre istotu, či tam nebolo veľa začiatočníckych chýb a potom máte tri možnosti: zmeniť správanie, porozprávať sa, vymeniť partnera. Najlepšie je porozprávať sa. Dosť vás to oslobodí. Už len to, že dokážete o takejto veci hovoriť, nie je v našich zemepisných šírkach každodenné.

Poznám dievča z veľmi dobrej rodiny, kde nikdy nepadla nijaká nadávka. Všetko bolo dokonalé a sterilné. Bola krásna, nežná a milá. Našla si o pätnásť rokov staršieho partnera a ten sa bál, aby neranil tento kvietok príliš skorým sexom, chcel aby bola dostatočne pripravená, aby ju nesklamal atď. Nuž priveľa logiky a málo vášne...napriek tomu sa jedného dňa dostali do postele a začali sa milovať, začali ale nedokončili , lebo hneď na úvod začala táto víla kričať: mrdej mne, mrdej, píchej, píchej... Pán napriek tomu, že bol režisér zvyknutý na všetko -teda takmer na všetko zlyhal. A pár mesiacov sa z toho jeho telo nemohlo spamätať.

Rozprával nám tento príbeh v spoločnosti známeho psychiatra a ten mu potvrdil, že dievčina bola úplne normálna a slušná, ale možno práve sterilné prostredie, z ktorého pochádzala, jej uvoľnilo fantáziu zamerať iným smerom a toto bol jej prejav slobody. Nie je na tom nič zlé, pokračoval pán psychiater, ktorý v tejto súvislosti nechce byť menovaný, keďže nejde o odborný článok, ale často sa v praxi stretáva s tým, že chlapi milujúci svoje frajerky im v posteli hovoria, že sú suky, alebo kurvy a nech pohnú tou lenivou riťou a neležia ako mŕtve. Ak sa to obom páči a žena pridá ešte pár slov o jeho ozdobe je to úžasný rozdúchavač vášne. Mnohí si to však nedovolia, nedoprajú si takúto voľnosť a slobodu a to sa potom prejaví aj v ostatných oblastiach ich života.

Prečo vlastne píšem tento článok? Len preto, aby ste si nemysleli, že je na tom niečo zlé, ak máte práve chuť povedať v posteli svojej milej „ty malá nadržaná suka“. Verte mi, že veľa žien to chce počuť, pretože v tej chvíli sa tak naozaj cítia. Iné však obleje studený pot pri pomyslení, čo si o nich vlastne myslíte. S najväčšou pravdepodobnosťou, muž, ktorý sa takto vyjadruje, miluje moc a snaží sa naznačiť to. Alebo je to atavizmus s dávnych čias, kedy mali muži menej jemné správanie ku ženám. Ako vidíte neslušné slová v posteli používajú rovnako muži ako ženy. Dôležité je iba to, aby to jednému z partnerov neprekážalo.

Uvedomujem si, že táto téma je kontroverzná a preto sa vopred ospravedlňujem tým, ktorým som práve zodvihla krvný tlak. Aby tu bolo pre všetkých niečo užitočné prinášam radu ako si do desiatich minút znížiť krvný tlak. Recept pochádza z tradičnej tibetskej medicíny.

Pokojne sa posaďte, nadýchnite sa zhlboka a vydýchnite a prstami si nahmatajte jamku, ktorá sa nachádza rovno pod uchom. Jemne masírujte jamku aj dráhu od jamky smerom ku cca. stredu kľúčnej kosti a späť. Masáž má byť jemná, príjemná, netreba tlačiť na nijaký bod. Krvný tak sa upokojí a vy môžete pokračovať v činnosti a zabudnúť na zdroj rozčúlenia.

P.S. Nie všetci musíte skončiť ako pán režisér. Môžete trebárs prediskutovať túto oblasť ešte pred prvým spoločným sexom.

-

Erika VincourekováMúdrosť na dnes

„Nevidíme, čo je možné, lebo fantazírujeme o nedosiahnuteľnom."

Čítali ste už ?