Štvrtok 24. august, meniny má Bartolomej

Vitajte v roku 2017

Podľa numerológie to bude rok nových začiatkov a nových šancí. Želám vám, aby ste tie prospešné dotiahli do úspešného konca napriek prekážkam, ktoré sa môžu vyskytnúť. Tie iba preveria váš charakter, vašu vieru a silu vašej motivácie. Podľa kvantových teórii máme všetci v každom okamihu obrovské kvantum možností a rozhodnutie o tom, ktorú si vyberieme závisí od kvality našej osobnosti.

Z toho vyplýva, že ak sa nám nedarí, nie je na vine okolie, ale niečo v nás. Niečo čo nesúladí s dobou, s vierou, s očakávaniami a silou našich úmyslov. Bude to rok plný rozhodovaní, ale o tom je každý rok, aj deň. Žiť naplno, vedome tu a teraz bude prioritou. Dávať si predsavzatia nestačí. Rozhodujú vždy iba naše skutky. Vesmír je v každom okamihu dokonalý, to znamená, že ak sa vydáme nesprávnou cestou v každom okamihu to môžeme zmeniť. Nájsť svoju správnu cestu. Tento rok by mal byť aj rokom pravdy. Všetko, čo sa skrylo pod koberec, bude mať snahu vyjsť na svetlo. Nič nie je správne alebo nesprávne. Dôležité je pochopenie. Želám vám veľa pochopení, veľa aha-efektov a veľa úprimnej radosti z toho, čo deň prináša. Pre vás čo radi snívate aj veľa splnených snov. Jedným z pochopení je, že veci a deje proste sú. Nie sú ani dobré, ani zlé. Mali sme ich zažiť. Aj keď často nechápeme prečo. Naše emócie ich však farbia do zlých, horších, najhorších alebo dobrých, najlepších. Naše emócie potom prinášajú rôzne zmeny v chemických procesoch nášho tela a tak si zakladáme na rôzne choroby a fóbie. Čím menej budeme podliehať emóciám, tým ľahšie sa nám bude žiť.

To neznamená, že máme byť chladní, neangažovaní, bezcitní, len sa nemáme dostať zo svojho stredu (súlad s naším charakterom) do krajných oblastí. Svet, v ktorom žijeme nie je jednoduchý a zrejme ani tento rok neprinesie iba harmóniu a pohodu. Treba pochopiť, že naša nepohoda prispieva k všeobecnému chaosu a naša negativita prispieva k tej všeobecne sa hromadiacej kope negativity, ktorú výrazne a zrejme aj zámerne podporujú médiá. Mnohé namiesto informovania hrajú na naše city. Povzbudzujú k závisti, nenávisti...Výsledkom je, že nedostatok relevantných informácií nás núti podliehať emóciám.

Ďalšou metódou vytvárania chaosu namiesto harmónie je vytváranie strachu. Je to jednou zo silných stránok „temnoty“. Treba si uvedomiť, že strach má veľké oči a nepodľahnúť mu. Pýtajte sa vždy: čoho sa vlastne bojím? Keď prekonáte strach, zistíte, že všetko bolo inak. Naučiť sa strach odhaľovať a prekonávať by mohla byť ďalšia priorita pre rok 2017. Tak do toho, priatelia. A nezabúdajte, že nemožné je iba to, o čo sa nepokúsime.

Erika Vincoureková

Múdrosť na dnes

„Radosť, ktorá nie je zdieľaná, zomiera mladá."

Čítali ste už ?