Streda 17. august, meniny má Milica

Vytrhnuté z denníka - Análny sex na chate

Práve som sa vrátila do reality. Nesnívala som. Bola som na internete. Občas si tam podiskutujem, ale radšej už nie on-line. Keď som si dala zapojiť internet s chuťou som sa prvé dni púšťala do rozhovorov na rôznych fórach. Fascinovalo ma, že môžem pokojne baviť s nespavcami u nás, v Amerike, v Nemecku. Fascinovalo ma, že nikto nevie koľko mám rokov. Samozrejme, že aj pri vypĺňaní prihlášky som si vždy 25 ubrala.

Pri chatovaní som používala slovník svojich detí. Snažila som sa ostopäť. Asi mi to išlo. Raz ma jeden požiadal o rande, na druhý deň sa ma opýtal ďalší, či už mám osemnásť. /Vtedy sa mi zdalo, že to s tou naivitou preháňam / Tretí ma však nachytal na hruškách. Okolo pol štvrtej ráno, mi oznámil, že je už unavený / tá dnešná mládež nič nevydrž/, posiela mi pusu a ide spať. Zajtra sa stretneme na chate o 21,30. Ako správny nedouk a stará skúsená baba, som sa ho opýtala, na koho chate a kde. Keď som si uvedomila svoju blbosť, hanba ma oplieskala o dvere. Viac som sa už na chat nepripojila.

Teraz chodím mudrovať na politiku a nakoniec si otváram sex, aby som sa od mladých niečo naučila. Dnes som sa dokonca nahlas zasmiala. Ktosi sa pýtal, či mu nevedia povedať, prečo manželka odmieta análny sex. Niekto, s nickom doktor Uzel, mu odpovedal, aby si kúpil vibrátor a vrazil si ho do zadku. Keď sa mu to bude páčiť, nech ju o to požiada znova. Doktor Uzel tvrdil, že jemu sa to veru nepáči. Moji susedia si to pochvaľujú.

PROTI GUSTU ŽIADEN DIŠPUTÁT :)


girls_555653_960_720


foto: https://pixabay.com/sk/photos/excitement/ 


Múdrosť na dnes

„Tajomstvo zdravia pre myseľ a telo nie je v smútku za minulosťou, v obavách pred budúcnosťou, alebo v predvídaní ťažkostí, ale je to žiť v prítomnom okamihu múdro a naplno."

Čítali ste už ?