Nedeľa 1. október, meniny má Arnold

Taoistický doktor Leung YanKwai - Najdôležitejšie v medicíne je zistiť, akým spôsobom je telo schopné samoliečby

Takmer vždy, keď si čítam skeptické "nabubrelé" názory vedeckých "kapacít" z klubu Sisyfos, ktorí tak radi udeľujú tzv. anticeny za vedu - Bludné balvany, a ktorí tak radi ukazujú prstom na tzv. šarlatánov (rozumej v tomto prípade ľudí, ktorí pracujú s energiami, ktoré zatiaľ nevedia vtesnať do tých "správnych" vzorcov), si spomeniem na jedného milého a výnimočného človeka. Jeho meno je Dr. Leung YanKwai, ale na Slovensku ho skôr poznáme pod jeho šaolinským menom Shi DeLon a je to veru veľká vec a pocta, že tu do našej krajiny chodí pravidelne už niekoľko rokov. 

Tento pán, to často vysvetľujem aj mojim materialistickým kamošom, totiž skutočne vie pracovať s energiami, nie sú to však žiadne odriekávania mantier, čáry-máry-fuk, či práca s anjelmi. Nič proti tomu, ale pri doktorovi Leungovi môžte na vlastné oči vidieť, na vlastnej koži skúsiť, že teórie Tradičnej čínskej medicíny o meridiánoch nie sú len teórie. Že je to proste živý fakt, na ktorom je medziiným postavená aj akupunktúra. Mimochodom, v takom Nemecku to pochopili už dávnejšie a napr. akupunktúrnu liečbu tam preplácajú zdravotné poisťovne. U nás majú zatiaľ navrch skeptici a farmaloby. Verím, že iba dočasne. 

Takže v čom je ten dôkaz práce s vnútornými energiami? Je to jednoduché. Majster, alebo niektorí z jeho žiakov dokážu pracovať s vlastnou energiou tak, že ju vedia "poslať", cez už zmienené meridiány na rukách, do tela liečeného človeka. Ten výsledok je okamžitý a efekt neprehliadnuteľný. Ľudia sa menia na "opice, jelene, vtáky" a pod., všetko v závislosti na tom, ktorý z hlavných orgánov v tele nie je v poriadku. Pritom je človek pri plnom vedomí, akurát si jeho telo robí čo chce, teda robí vlastne to, čomu sa hovorí samoliečba. Často pritom vydáva podivné zvuky a akoby napodobňuje pohyby niektorých zvierat. Môže to vyzerať vtipne i hrôzostrašne. Občas to pripomína šťastne zhúleného človeka, inokedy exorcizmus. Viem o čom hovorím. Je nesmierne zvláštne si to zažiť. (Viac na našich starších videách TU a TU)

Neviem či by mali oní slovutní páni zo Sisyfa radosť so zistenia, že doktor Leung nielenže vie priamo predviesť svoje "dovednosti", ale vie ich aj náležite vedecky, ak chcete exaktne, vysvetliť a popísať. Nejedná sa totiž samozrejme o žiadnu mágiu, žiadne vyššie bytosti a svety, ale ozaj poctivú vedu, za ktorou je mnoho liet výskumu a praxe. V tomto milom rozhovore sme sa vyzdvedeli čo-to o technikách Taoistickej a Tradičnej čínskej medicíny, výhodách prepojenia s našou klasickou medicínou a samozrejme o práci s energiou a samoliečebných schopnostiach tela. Najsilnejšie pre mňa boli informácie o práci s drogovo závislými a o tom, že nie každý liečiteľ, ktorý má potenciál liečiť, vie ako narábať s energiou, a že ho to dokonca môže stáť život, čo sa nanešťastie stalo aj niekoľkým jeho známym. 

Príjemné sledovanie prajeme:

- -

Ešte zopár fotiek z natáčania:  

Image2_2

Dr. Leung YanKwai aka. Shi DeLon

-

Image45

Energia je všade vôkol a nie každý s ňou vie zodpovedne narábať 

-

Imagec5

Do skorého videnia! Múdrosť na dnes

„Ak chceš byť šťastný, vedz, že to záleží len od teba."

Čítali ste už ?