Piatok 26. jún, meniny má Adriána

Wolff a Lauda pokračujú v Mercedese, upísali sa do roku 2020

Po zisku tretieho Pohára konštruktérov za sebou oznámil odchod z tímu výkonný riaditeľ Paddy Lowe, ktorý následne spojil sily s Williamsom. BRACKLEY 20. februára (WebNoviny.sk) - Toto Wolff a Niki Lauda zostávajú súčasťou úspešnej značky Mercedes vo formule 1. Šéf divízie motošportu a nevýkonný riaditeľ predĺžili zmluvy do roku 2020. Wolff prišiel do nemeckého tímu vo februári 2013 z Williamsu a vlastní 30 percent jeho akcií. Trojnásobný majster sveta Lauda začal pre Mercedes pracovať od konca roka 2012, patrí mu 10-percentný podiel zoskupenia. Po zisku tretieho Pohára konštruktérov za sebou oznámil odchod z tímu výkonný riaditeľ Paddy Lowe, ktorý následne spojil sily s Williamsom. V Brackley navyše museli riešiť angažovanie nového pilota, pretože kariéru náhle ukončil úradujúci majster sveta Nico Rosberg. Nemca nahradí v kokpite Fín Valtteri Bottas.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Múdrosť na dnes

„Veľké osobnosti vždy narážali na odpor priemerných ľudí. Priemerná osobnosť nie je schopná rozumieť človeku ktorý odmietol slepo sa držať konvenčných zvyklostí a namiesto toho sa rozhodol vyjadrovať svoj názor odvážne a úprimne."

Čítali ste už ?