Utorok 18. február, meniny má Jaromír

Hurá, začíname! Prebúdzajme sa spolu!

 „Prišli sme na planétu Zem ako najlepší z najlepších bojovníkov, aby sme našli odpoveď na dávnu Vesmírnu otázku. Prišli sme, aby sme našli spôsob, ako vyriešiť dlhotrvajúci konflikt duality. Prišli sme, aby sme vytvorili zo Zeme bránu Mieru. V minulosti sme prežili veľa ťažkých chvíľ. Prežili sme dlhú skúsenosť v hmote. Je to už tak dávno, že si väčšina z nás na to ani nespomenie. Teraz prichádza čas prebudenia. Teraz prichádza čas, kedy môžeme vybojovať najzásadnejšiu bitku. Táto najťažšia bitka sa neuskutoční mimo nás, uskutoční sa v našom vnútri.“ 

Týmito slovami sa nedávno prihovorila Luisa Muratori – talianska vedma svojím poslucháčom v Bratislave. Hovorila o nás všetkých. O ľuďoch žijúcich na modrej planéte. My držíme v rukách, mysliach a v srdciach budúcnosť našej planéty. Tento rok (ale ešte aj mnoho ďalších) bude rozhodujúci v zmene postojov. Bude o vedomom prežívaní, o kontrole myšlienok, o radosti z pochopenia, o smútku z nepochopenia, o chorobách, aj zázračných vyliečeniach. O katastrofách, aj o zdieľaní. Bude o rozhodnutí ako, kde, prečo a s kým chceme žiť. O tom, kto je naozaj naša rodina, o našom charaktere, o realite matrixu, aj o našej troške do mlyna harmónie. Aj o príprave na stretnutie s našimi bratmi a sestrami z iných planét, o schopnosti našich tiel regenerovať sa a namiesto starnutia mladnúť, o vstupe do piatej dimenzie a poznaní pravdy a o opustení duality. Na tejto ceste nebude nikto sám. Potrebujeme sa navzájom. Potrebujeme zdieľať naše pocity, potrebujeme vedieť, že je tu tisíce očí a rúk a sŕdc pripravených pomôcť nám.

Aj preto zasa raz začíname nové dielo webovú stránku www.rozhovory.sk , ktoré pomôže vytvoriť sieť na ceste nachádzania nových a nových poznatkov. Stránku budeme napĺňať denne článkami a informáciami z oblasti rozvoja osobnosti, alternatívnej medicíny, oznamami o podujatiach, poradňou, prehľadom zaujímavých podujatí a odporúčaním dobrých kníh a všetkým, čo postupne vďaka vám, našim čitateľom bude pribúdať.

Budeme sa snažiť spoločne budovať emočnú inteligenciu, ktorá je vďaka zastaranému školskému systému dodnes potláčaná. Nezabudneme však ani na lingvistickú, muzikálnu, logicko-matematickú alebo kinestetickú inteligenciu. Napokon všetko so všetkým súvisí. Zameriame sa na kreativitu, lebo ona je skutočnou matkou rozvoja. A budeme klásť dôraz na individualitu, hoci všetci spejeme k jednote.

No a nesmiem zabudnúť ani na Príjemné rozhovory, moju srdcovku, ktoré budete môcť sledovať v časti TV. rozhovory. Nech je náš štart požehnaný. To želám sebe a všetkým tvorcom, priateľom, spolupracovníkom, čitateľom a našim rodinám. Teším sa na všetko, čo spolu zažijeme.

Erika Vincoureková

Múdrosť na dnes

„Ani celá armáda tých, ktorí hovoria, nepremôže jedného, ktorý jedná."

Čítali ste už ?