Piatok 19. júl, meniny má Dušana

Najväčší objav 21. storočia

Keď som si asi pred 20-timi rokmi odnášala na diskete informáciu o tom, že naša zem je dutá a žije v nej veľmi vyspelá civilizácia, ktorú už v tom čase šíril istý pán Koukal, dnes pracujúci a prednášajúci už pod pseudonymom (zrejme si každý uvedomí prečo), nemala som ju komu ponúknuť. Všetci si klopkali na čelo, že takú hlúposť ešte nepočuli, veď by ich archeológovia dávno objavili, nech sa venujem rozumnejším veciam ako prednáškam pána Koukala. (Našťastie som neposlúchla). Chodila som tam naďalej, ale vlastne o tie prednášky ani nebol záujem. Zišlo sa nás tam zo desať. Neskôr som text o dutej Zemi spracovala a ponúkala som ho do rôznych magazínov, ale nikto ho nechcel. Tak zostal zabudnutý niekde na diskete. Rovnako potrebný ako disketa v dnešných dňoch. Predvčerom sa však dostala ku mne informácia, s ktorou sa musím podeliť. Opäť dôkaz slov toho múdreho učiteľa nepoučiteľných bytostí. A možno aj dôkaz toho, že ezoterika (och , ako neznášam toto slovo) je často pár krokov pred vedou. Dúfajme, že v blízkej budúcnosti budú spolupracovať na prospech nás všetkých. To bude tá ďalšia správa o najväčšom objave tohto storočia.

NASA prijíma rádiové signály zo stredu Zeme

CAPE CANAREVAL, Florida – NASA prijíma rádiové prenosy z miesta, ktoré sa nachádza stovky míľ pod povrchom Zeme. Experti tvrdia, že tieto signály vysiela inteligentná, vysoko rozvinutá forma života. „Je jasné, že čosi tam dole sa pokúša s nami komunikovať,“ povedal vysoko postavený zdroj z NASA, ktorý požiadal o anonymitu. „Nech je to ktokoľvek, tak má k dispozícii techniku, ktorá dokáže vysielať signály k povrchu Zeme cez stovky míľ hornín a pôdy.“

Vedci po prvý raz zachytili signály 30.októbra 2013 pomocou sofistikovaných satelitov. Odvtedy vysielanie neustále pokračuje hoci s občasnými prestávkami. Zdroj z NASA ešte informoval o tom, že prenosy majú formu komplexného matematického kódu, čo dáva vedcom ešte väčšie presvedčenie o tom, že komunikujú s vyspelými bytosťami, ktorých inteligencia prevyšuje tú našu. Napriek tomu dekódovanie textu nerobilo väčšie problémy. Žiaľ, obsah textu zatiaľ odmietajú zverejniť.

Nepovedal by som, že obsah textov je nepriateľský, napriek tomu by mohol vyvolať znepokojenie a spory. Mimoriadne dôležitá je interpretácia správy, preto poskytneme odborníkom čas, nech to doriešia, skôr ako sa dostanú veci na verejnosť.“ Ďalej zdroj uviedol, že vedcov frustruje skutočnosť, že nedokážu presne určiť miesto, kde sa táto civilizácia nachádza a že nemajú technológiu, ktorá by im umožnila odpovedať . „Nevieme, čo je to za bytosti, ale očividne vedia o nás viac ako my o nich. Po prvé našli spôsob ako môžu s nami pravidelne komunikovať a po druhé je z ich vysielania zrejmé, že dokonale rozumejú životu na Zemi, kým my ani netušíme, ako by sa dalo žiť bez kyslíka a slnečného svetla. Ako by v takých podmienkach vôbec mohla vzniknúť inteligentná forma života.“

Vedci sa zhodli na tom, že sa jedná o najprekvapujúcejší a najdôležitejší objav tohto storočia. „Dlho sme sa domnievali, že vesmír je najvzdialenejšia hranica. Teraz sme zistili, že vo vnútri našej planéty leží neprebádané územie, ktoré sa môže pre našu budúcnosť stať ešte dôležitejším."

-

Erika Vincoureková


Múdrosť na dnes

„Jediné čo môžete zmeniť, je zmeniť seba. Ale niekedy tým zmeníte úplne všetko."

Čítali ste už ?