Utorok 25. jún, meniny má Olívia, Tadeáš

Mark Komissarov - Videnie bez očí

Všetci poznáme pojem intuícia. Je to nejaká nejasná predtucha niečoho blížiaceho sa, na čo nás chcú nám neznáme sily upozorniť. My sa snažíme uhádnuť význam tejto informácie a na jej základe nejako konáme. Raz sa nám darí, no častejšie nie. Infovidenie je rozvitie intuície na 100%.

Rozvoj intuície znamená možnosť získavať vždy správne odpovede na akékoľvek svoje otázky. Rozvoj intuície znamená zmeniť svoj súčasný život na život bez chýb. Rozvoj intuície znamená robiť správne obchodné rozhodnutia.

Infovidenie, to nie je len jednoduché rozšírenie možností ľudského mozgu získavať informácie z vonkajšieho sveta. Je to predovšetkým rozvinutie vnímania okolitého sveta. Svet je zložitý a rozmanitý a rozvinutie schopnosti jeho vnímania umožní posúvať jeho hranice. Horizonty ustupujú. Svet sa vám zjavuje v celej svojej kráse. Rozvíjaním možností vnímania sveta robíme svoj život neporovnateľne bohatší a jasnejší.

Čo je teda INFOVIDENIE:

Infovidenie je schopnosť ľudského mozgu dostávať informáciu z vonkajšieho sveta napriamo, obchádzajúc obvyklé kanály na jej prijímanie, ktorými sú zmyslové orgány. Známy ruský vedec a lektor Mark Komissarov sa rozvoju metódy venuje systematicky už veľa rokov a má najviac praktických skúseností a výsledkov na svete. Priame prijímanie informácií z okolia alebo tiež „Infovidenie“ bolo ako jav vedecky dokázané.

Pretože ľudský mozog je schopný prijímať akúkoľvek informáciu obchádzajúc zmyslové orgány, môžeme dostávať vizuálnu a zvukovú informáciu bez použitia očí alebo uší. To znamená, bude možné sňať z očí okuliare bez ohľadu na to, či je človek krátkozraký, ďalekozraký, či má astigmatizmus, je slabozraký alebo dokonca nevidiaci.

Mark Komissarov, autor jednej z metód VIDENIA BEZ OČÍ, prijal naše pozvanie a príde na Slovensko 14. septembra 2016.

---

---

ČO V SKUTOČNOSTI ZNAMENÁ TÁTO NÁVŠTEVA:
Mark bude viesť seminár pre dospelých s názvom INFOVIDENIE 2.úroveň. Je to majstrovský seminár najskúsenejšieho profesionála na svete v oblasti Infovidenia – čiže priameho prijímania informácií. PRIAME PRIJÍMANIE INFORMÁCIÍ znamená prijímať informácie zo svojho okolia priamo do mozgu, bez použitia zmyslov.

Je to revolučná metóda, ktorá vyvracia doteraz používané chápanie zmyslových orgánov ako jediných kanálov na príjem informácií. V praxi to znamená, že aktivovaním centra priameho prijímania informácií v našom mozgu sme schopní vidieť bez očí, počuť bez uší, vidieť cez prekážku alebo vidieť do minulosti a do budúcnosti v režime Infovidenia.

Na poslednom seminári, ktorý Mark viedol pred mesiacom v Grazi, sa všetci dospelí účastníci naučili čítať bez použitia očí.

Možno si poviete, že pre ľudí, ktorým slúži zrak, je to len nevýznamná atrakcia a zaujímavosť. Ale pravda je taká, že keď sa pri nácviku tejto schopnosti aktivuje v mozgu Centrum priameho prijímania informácií, tak mozog začne pri svojej práci využívať väčšiu časť svojej kapacity a tým prinesie človeku netušené možnosti. Možnosti spočívajúce v správnom rozhodovaní sa a v priblížení sa poznania dôsledkov svojich rozhodnutí, už pri ich prijímaní...

Pravda je tiež v tom, že ak sa po piatich tréningoch dokáže človek naučiť vidieť bez očí, tak rýchlo pochopí, že všetky obmedzujúce presvedčenia o svojich schopnostiach, ktoré mal doteraz, sa rúcajú ako domček z kariet. Ak sa dá vidieť bez očí, počuť bez uší, vidieť cez prekážku, tak potom ľudia ľahko pochopia, že sa dá aj mnoho iných vecí, o ktorých si myslíme, že sú nemožné... veď koľko ľudí dodnes verí, že na to, aby sme žili, musíme jesť... na to, aby sme zarábali peniaze, musíme chodiť do práce... že choroby sú nevyhnutnou súčasťou života a chyby v živote sú potrebné, lebo sa dá učiť iba z nich...

SDV_5138-199x300

V tom spočíva skutočná podstata stretnutia s Markom Komissarovom... Príďte teda na seminár v Bratislave a staňte sa súčasťou tohto premiérového odhalenia pravdy o našich skutočných možnostiach...

Mark Komissarov počas svojho pobytu na Slovensku uskutoční dva semináre Infovidenia pre dospelých. 

- Na seminári INFOVIDENIE 2.úrovne si študenti osvojujú možnosti, ktoré im ponúka aktivované Centrum priameho prijímania informácií.
 - Na seminári druhej úrovne študenti odkladajú sluchové načúvacie pomôcky.
 - To nie sú len slovné konštatovania, to sú fakty potvrdené skúsenosťami predchádzajúcich seminárov.
 - Infovidenie je realita dnešného dňa.

Infovidenie, to sú pred Vami široko otvorené dvere do Zajtrajška, do ktorých môžete vstúpiť už Dnes.
Viac informácií nájdete na: http://3balance.sk/skola-intuicie/seminare/seminar-infovidenia-1-a-2-uroven-smarkom-komissarovom/


Múdrosť na dnes

„Keď sa budete snažiť porozumieť celému vesmíru, nepochopíte nič. Keď sa pokúsite porozumieť sebe, pochopíte celý vesmír."

Čítali ste už ?