Streda 22. január, meniny má Zora

Skutočný príbeh - Psy mi zachránili život

Toto je skutočný príbeh mojej priateľky Zdenky. Aj keď vyzerá ako absurdita, keďže ju poznám, verím každému jej slovu. Zdenka je spisovateľka, médium, odprevádza duše a v poslednom čase dostala „zhora“ program, aby mohla ešte účinnejšie pomáhať ľuďom. Ten systém sa volá aurakvet. Tak pekne po poriadku. Najskôr príbeh, potom pozvánka a ak budete chcieť tak niekedy aj internetové poradenstvo od Zdenky, keď bude záujem.

Psy mi zachránili život

Aj keď sa to nezdá, ale psy- duchovia mi zachránili život. Pretože, keby mi nepovedali, aby som šla na operáciu, určite by som nešla. Určite! Natoľko sa poznám. Viem presne, aký je pre mňa problém ísť k lekárovi. Dala som však na ich radu, hoci hrozilo aj veľké nebezpečenstvo, že ostanú následky. Smiala som sa, keď som to hovorila niektorým spriazneným dušiam. Veď povedať lekárom, že som sa rozhodla na radu psov, by znamenalo nové vyšetrenia u psychiatra. A ktovie, či by ma vôbec z nemocnice pustili, či by neusúdili, že som „na hlavu“. Ale bavím sa dobre. Viete, ako som odpovedala lekárovi po operácii na vizite na otázku – „ako sa máte?“  „Dobre, humor ste mi tam nechali, tak je všetko v poriadku.” Ale neboli to prázdne slová, bolo a je to naozaj tak, cítim sa dobre. Lekári v Banskej Bystrici boli neuveriteľne šikovní a zodpovední. A týmto im ĎAKUJEM. Nielen, že mi zachránili život, ale aj mi navrátili vieru v lekársku Hippokratovu prísahu a viem, že existujú lekári, ktorí sú schopní a ochotní pre ľudí skutočne pracovať.

No, ale k veci. Bola obyčajná nedeľa a doma boli dcérka aj muž. Dcérka pozerala vo svojej izbe telku a ja s mužom som bola vedľa. Keď ma dcérka zavolala, zistila som, že sa nedá prejsť cez dvere, ktoré izby spájajú, lebo bolo cez ne niečo založené a nedali sa otvárať. Musela som obísť z druhej strany cez kuchyňu, chodbu, obývačku, spálňu do dcérkinej izby. Rozpisujem sa tu o postavení miestnosti, lebo o chvíľu to bude dôležité.

Už ani neviem, čo presne dcérka chcela, len som zrazu periférne videla niečo zvláštne, čo sa sunulo do izby cez okno. Dlho som nemávala strach, ale teraz ma pochytila hrôza a panika. To niečo vyzeralo, ako kúsky sena a slamy. V hrôze som to chcela okolo seba rozohnať rukami a mávala som nimi okolo hlavy. Vyzeralo to, ako to, čo sťahujem z ľudí pri čistení – kliatba a podobná negatívna energia.

Utekala som od dcérky preč. Vraj rýchlosťou blesku. Razila som si cestu cez jedny, druhé dvere do obývačky a uvedomila som si, že obvykle sa nebojím a strach akoby bol fyzicky uchopiteľný. Inokedy, keď mám ťažší prípad, požiadam svojho muža o pomoc, aby mi robil ochranu bielym svetlom. Aj teraz som to potrebovala, ale nemohla som mu to už povedať. Strach akoby zhmotnený, som zrazu chytila do  rúk a odložila som ho. Podarilo sa mi aj vykríknuť, mysliac si, že muž doletí ku mne, spýtať sa, čo sa deje. Lenže uvedomila som si aj to, že nebol na nič pripravený a nevidí, to čo ja.

Paráda – strach, či panika, či čo ma to opantalo, ostali odložené tam. Ja som zatiaľ utekala s kliatbou a negatívnou energiou k mužovi. Uvedomila som si, že som bez akejkoľvek obavy. Nič, nijaký náznak strachu alebo niečoho podobného. Ten ostal odložený. Tak som si razila cestu ďalej do chodby, kuchyne a izby druhej dcéry k nemu. Keď čistím človeka, alebo priestory, sú tam iné energie a mne sa pri tom veľmi dvíha tlak. Viem o tomto nebezpečenstve a preto beriem len málo ľudí a najskôr si telefonicky overím, či vôbec môžem zasahovať. Teraz mi táto negatívna energia pripadala ako silný plech, ktorý ma napadol a ja som ho krútila rukami. Tlak sa mi určite  vysoko dvihol. Pri posteli som ”plechu” podľahla a stratila som vedomie. Ešte som cítila, ako padám do postele. Ďalej to už viem len z počutia.

Muž zbadal, že nedýcham a snažil sa mi otvoriť ústa. Nedarilo sa mu to a tak násilím mi strčil do úst prst. Vytlačil mi pri tom dva zuby a ja nič. Toto bol najlepší zubár. Dokonca som na to prišla až neskôr. Nič som necítila. Držal mi jazyk a dcérka volala záchranku.

Lekárom sa podarilo ma hneď prebrať. Ja, keďže som sa v čase skoro zomierania aj pocikala, ešte som sa šla osprchovať a či ma do sanitky niesli, alebo som šla sama, to už si nespomínam. Usúdili, že to bol epileptický záchvat. Ostala som v nemocnici a nemohla som ani prísť na ezoterický veľtrh, kde som mala mať prednášku. Veľakrát som sa vracala k tomu, čo sa to vlastne udialo. Musela som rozmýšľať v sekundách o tom, ako som vlastne z jednej izby vybehla a utekala do druhej. Epilepsia sa napokon nepotvrdila, zato niečo nebezpečnejšie. Praskla mi aneuryzma - čiže jednoducho povedané vydutá cievka v mozgu. To určite spôsobil ten vysoký tlak. Na druhú stanu opäť sa potvrdilo staré príslovie: všetko zlé, je na niečo dobré.

Na CT mi prišli aj na niečo, čo sa nedalo rozpoznať možno nádor a aj na ďalšiu aneuryzmu, ktorá mohla kedykoľvek prasknúť. Odporúčali mi operáciu. Keď som si predstavila otvorenú moju hlavu rozhodla som sa, že sa mi to do operácie vylieči. Volala som aj jednému liečiteľovi. Lenže zrazu sa okolo mňa zjavilo niekoľko psích duchov a ja som sa ich opýtala, či mám ísť na túto operáciu.

Všetci kývali hlavami, že áno. Tak som ani liečiteľa nevyužila – veď nakoniec zlomená ruka sa musí napraviť najskôr fyzicky a nie liečiť len bylinkami, či energiou.

Ale predsa len som na sebe potom začala pracovať a liečiť sa aj aurakvetom. Tiež som užívala jeden prípravok, vyrobený na princípe nanotechnológie. Striekala som ho aj priamo na ranu už na druhý deň po operácii. Veľmi rýchlo sa mi rana hojila.

A ako som to prežívala ja?

Keď som prišla do izby k dcérke, zrazu som videla ako sa z otvoreného okna niečo sunie. Nejaká energia – nie najlepšia. Vyzeralo to ako kúsky slamy a sena letiace vo vzduchu. Tak pre mňa vyzerá aj energia , ktorú dávam dole z ľudí, či priestorov. V momente ako to prišlo až ku mne, posadol ma neskutočný strach.

Začala som mávať okolo hlavy rukami, snažiac sa, rozohnať to. Nebola som na to pripravená a ani som sa v ten deň nechránila bielym svetlom. Ani som nepoužívala aurakvet. Chyba! Viem, že robím nebezpečné veci a mala by som sa viac chrániť. Ale zanedbávam sa po všetkých stránkach. Ďalšia chyba. Najskôr som mávala rukami okolo hlavy a potom som začala utekať za mužom...

Závažný moment bol, keď som si uvedomila, že sa môžem rozhodnúť nemať strach. Akoby som tam chytila svoj strach do rúk a položila ho vedľa. To bola úľava.

Muž pozerajúci telku vraj o chvíľu zbadal, že nedýcham a začal sa starať o pomoc. A tak som sa jednoducho dostala do nemocnice. Už v sanitke som si uvedomila, že sa niečo zmenilo. Nemala som ani sekundu žiadne obavy, či strach. Bolo to zaujímavé pozorovať samu seba bez štipky akejkoľvek obavy. Všetko som prijímala s absolútnym pokojom. Neviem, či sa mi to podarí, ale skúsim to naučiť aj ďalších ľudí. Ako odložiť strach. Ak sa mi to hoci aj u jedného podarí, tak tento zážitok za to stál.

Vtedy som viac menej cítila, že táto energia prišla zo starého domu, ktorý muž kúpil kvôli pozemku. Tento dom ani pozemok som dovtedy nečistila a mužovi som kázala zistiť od niekoho z dediny, kto tam predtým žil a čo sa tam stalo.

Zistil, že tam žil jeden z najbohatších ľudí v dedine – už len to je dosť veľký dôvod, aby mu ľudia závideli a nemali ho radi. Potom ešte zistil, že po druhej svet. vojne tam žili dvaja bratia a jedného z nich zavraždili. Neskôr, keď som sa vrátila z nemocnice, bola som tam pozrieť a bola tam robená aj mágia ešte cez druhú svetovú vojnu. Muž to nechtiac uvoľnil, keď tam chodil čistiť dom z rozvalín a veľmi zarastený aj dom aj pozemok okolo. Ale ako ho táto energia dokázala hľadať a prísť až k nám domov, to mi je záhadou. Bol to len moment, keď som videla ako sa seno – slama posúva od toho domu až k nám. Je to ako keď zacítite dym a potom už zrakom nájdete jeho zdroj. Vidíte odkiaľ sa k vám dostal.

Pretože mi písalo viacero ľudí o tom, že trpia pocitom strachu, či panikou a ja som si to na vlastnej koži vyskúšala, že sa ho dá zbaviť  a súčasne si viem predstaviť aké to pre nich je hrozné, pozrela som sa na to tak trochu globálnejšie a mám pocit, že sa uvoľňujú staré strachy. Ľudia potrebujú pomoc.

Myslela som si, že sa budem venovať hlavne psíkom a ich duchom, ale tomuto dám prednosť. Napriek tomu, že ma viacerí ľudia varovali, nech si dám pokoj s týmto, že veď mi stále ide o život, neposlúchnem ich. Nechcem, nesmiem a už ani nemôžem stáť ovládaná strachom. Strach som odložila a postupne spálila. Už pre mňa neexistuje a už vôbec nie strach o život, ktorý aj tak pokračuje.:)

-

 


 

Pozvánka na základný seminár TISÍC KVETOV 17.1.2015 BRATISLAVA

TVORIVÁ DIELŇA POZITÍVNYCH MYŠLIENOK A SKÚSENOSTÍ POMOCOU AURAKVETU

POSOLSTVO    AURAKVETU
Aktivitou k tvorivosti.
Tvorisvosťou k radosti.
Radosťou k srdcu.
Srdcom k láske.
Láskou k peknému slovu.
Pekným slovom k liečeniu.
Liečením k uzdraveniu.
Uzdravením k aktivite.

Musíme ctiť vodu, vnímať ju s láskou a vďačnosťou, a dostane sa nám pozitívnych vibrácií a pozitívnej zmeny. Potom sa zmení voda, zmeníte sa vy, zmením sa ja. Pretože vy aj ja sme voda.
(Massaru Emoto- autor knihy Skutočná sila vody)

Na tomto seminári si vymaľujeme aurakvet a povieme si, ako ho používať na tej najjemnešej úrovni ovplyvňovaním vody. Je najlešie, keď si ho každý s láskou vymaľuje sám a vloží doň to, čo potrebuje on. Doma ho samozrejme môže využívať celá rodina. Vymaľujeme si aurakvet, ktorý nám v pozitívnom tvorení budúcnosti bude pomáhať

Aurakvet si nabijeme aj magnetickou energiou, ktorá nás chráni pred odoberaním našej vlastnej energie inými entitami, či ľuďmi- viď príbeh “Minca”a “Aurakvet”
Pomocou aurakvetu a vody sa naučíme využívať diagnostiku aury a jej čistenie.Vyššími vibráciami sa očista stáva účinnejšia a rýchlejšia, tým efektívnejšie budeme pôsobiť na vlastné zdravie.

K pozitívnemu mysleniu a pozitívnemu životu patrí náš pohľad samých na seba prijatie seba samého, byť spokojný sám so sebou. Aby sme sa toto naučili, potrebujeme sebalásku, ktorá je doležitá pri našej vnútornej harmonii a dobrým
pocitom,ktoré nám naďalej vytvárajú peknú budúcnosť.Potrebujú ju najma deti a tínedžeri.  Vačšina deti sebalásku
má a časom ju stráca. Každý dospelý človek bol dieťaťom a mal sa rád, nič si nevyčítal. Preto je potrebné, aby
sme sa to znova naučili a kto nás to naučí lepšie ako dieťa ? O sebaláske nám porozpráva šestnásťročná Janka. Pozná dôležitosť sebalásky, aby sme smerovali k šťastiu a snaží sa ju naučiť ďalších.

Trvanie : od 10:00 do 15:00 s krátkou prestávkou na obed.
Zo skúseností vieme, že semináre sa vždy predĺžia,pretože ľuďom sa nechce odísť, tak si radšej urobte viac času:)
Zdenka Janková porozpráva a odpovie ľuďom, ktorí hľadajú odpovede na otázky, ako fungujeme po smrti, aj o duchoch
psíkov.
Aby sa Zdenka Janková mohla venovať jednotlivým osobám na seminári môže byť maximálne 15 ľudí
Cena semináru je 60 euro. Aby sa mohli pripraviť materiály pre každého, je nutné sa objednať na mail
zdenkajankova@gmail.com najneskôr vo štvrtok.

So sebou si prineste priehľadný sklenený pohár na pitie, štetec, pohár alebo fľašku na štetec,handričku na utretie štetca,písacie potreby.

Farby a obrúsky ,príručku k aurakvetu dostanete na seminári .

Cenu 60EUR uhradiť  do štvrtku 15.1.2015

na účet číslo1100666824/8410, variabilný symbol uveďte posledné 4číslice svojho tel čísla.

Stretneme sa na :Bratislava -  Ubytovňa Zvárač, Pionierska 17, prízemie vľavo, prvé dvere.


 

 

Múdrosť na dnes

„Ani celá armáda tých, ktorí hovoria, nepremôže jedného, ktorý jedná."

Čítali ste už ?